Sivistys- ja kulttuuripalveluiden koulutuskalenteri

Kielet Haku
På svenska In English

Tule tutustumaan paikan päällä: yhteisopettajuuden arjen helmiä

Mietitkö millaista yhteisopettajuus on? Mitä haasteita? Helmiä? Tervetuloa jobshadowing-matkalle!


Ota yhteyttä yhteisopettajuutta toteuttaviin opettajiin ja pääset hetkeksi sukeltamaan yhteisopettajuuden arkeen.

Ota rohkeasti yhteyttä ja kysy, opettajat ottavat mahdollisuuksien mukaan vierailijoita oppitunneille.


Pitkäkankaan koulu

Jooel Tervaskanto, jooel.tervaskanto(at)eduouka.fi 

Kirsi-Marja Lukkari, kirsi-marja.lukkari(at)eduouka.fi


Myllyojan koulu

Riitta Sipilä, riitta.sipila(at)eduouka.fi

Anni Heikkinen, anni.heikkinen(at)eduouka.fi


Metsokankaan koulu

Katja Härkönen, katja.harkonen(at)eduouka.fi 

Tiina Haikola, tiina.haikola(at)eduouka.fi


Kiiminkijoen koulu

Eeva-Liisa Pietiläinen, eeva-liisa.pietilainen(at)eduouka.fi

Nina Isokangas, nina.isokangas(at)eduouka.fi


Kellon koulu

Laura Ritola, laura.ritola@eduouka.fi


Paikkatilanne: Osallistujamaksimi 0, Ilmoittautuneita 0, Vapaita paikkoja 0

Opetuspaikka:

Aika: 30.5.2018 - 24.5.2019

Näytä ryhmän kalenteri

Lisää ryhmä omaan kalenteriisi

Näytä muut samankaltaiset ryhmät

Tälle kurssille ei voi ilmoittautua netin kautta